KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12948564
nr 1294 8564
Galina Davydtchenko
(f. 1965), Sverige
Akvarell, Tre kvinnor. Signerad. Motivet: 37x27 cm
Galina Davydtchenko, svensk målare född i Ryssland 1965.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:26:09
1/12 23:14:25
Galina Davydtchenko
Läs mer om Galina Davydtchenko